+380 44 451 87 42
Система віддаленого моніторингу інженерних систем
Система віддаленого моніторингу «Імпульс 112» дозволяє контролювати показники систем теплопостачання, водопостачання, електропостачання та інших інженерних систем, завдяки чому можна попередити аварійні та небезпечні ситуації, що виникають, наприклад, при перепаді напруги у мережі живлення або зміні тиску у водопровідних трубах будинку. 

Також інші статті
Business-to-business (B2B) портали
Між business-to-client та business-to-business парадигмами продаж, з точки зору підходу до реалізації стратегії залучення і роботи з замовником, є величезна різниця.
Системи промислової автоматизації
Для забезпечення швидкості реагування на збої промислових систем, що використовуються у виробництві або на об‘єктах комунальної власності, використовуються системи промислової автоматизації на основі багатопортових контролерів.
Системи контролю доступу
Класичні варіанти контролю доступу, засновані на звичайних механічних замках і ключах, не дають змоги досягти гнучкої системи доступу та мають певні обмеження.
Центр обробки даних
ЦОД – обчислювальна інфраструктура (набір взаємозв’язаних програмних і апаратних компонентів, організаційних процедур, місць розміщення та персоналу), призначена для безпечної централізованої обробки, зберігання та надання даних, сервісів, додатків і забезпечення високого ступеня віртуалізації своїх ресурсів.
Захист корпоративних даних на мобільних пристроях
Комплекс McAfee Endpoint Encryption розроблений для всебічного захисту важливої корпоративної інформації, що дозволяє запобігти витоку даних, забезпечити стійкий захист інтелектуальної власності компанії і знизити ризики втрати фінансової стабільності.
1