+380 44 451 87 42
Автоматизація підприємств

Визначальним фактором порівняння пропозицій від двох різних компаній, за інших рівних умов, є ціна. При боротьбі за проект, компаніям часто доводиться суттєво втискуватися у наявні рамки бюджету потенційного замовника. Але ж головною метою створення й існування бізнесу є отримання прибутку. Іншим суттєвим фактором, що впливає на вибір підрядника є відповідність його виробничого чи ділового процесів певним вимогам стандартизації.

Тільки ці два фактори досить прямо натякають на зниження вартості ручної (чи іншої) праці у собівартості товару або послуги. Суттєвого зниження вдається досягти шляхом автоматизації найрутиннішої роботи вашого персоналу. Йдеться про збільшення ефективності праці, її підпорядкуванню стандартному діловодчому процесу, а відтак й виведенню вашого бізнесу на новий рівень, надаючи йому нових можливостей та вивільняючи масу заощаджуваної енергії.

Також дивіться інші матеріали
Напрямки роботи компанії Інноваційно Технічні Рішення

Напрямки роботи компанії "Інноваційно Технічні Рішення".

Розробка програмного забезпечення

Чому в Україні розробляється досить невелика кількість програмних продуктів на внутрішнє замовлення і яке в нас бачення цієї проблеми?

Автоматизація підприємств

Яким чином забезпечити зниження собівартості продукту, постійно збільшуючи чистий прибуток підприємства?

Управління проектами

Що таке управління проектами і чому його якість сильно впливає на кінцевий результат?