+380 44 451 87 42
Управління проектами

Роль проектного менеджера можливо порівняти з роллю блоку управління двигуном сучасного автомобіля. За його командами у точно визначені проміжки часу виконується додавання палива й повітря через форсунки у камеру згоряння. Він збирає всі прямі й непрямі параметри з датчиків всіх блоків та на їх основі змінює параметри їх роботи відповідно до заданого керівником - водієм режиму їзди. Якість проектного менеджменту - злагодженість роботи компонентів двигуна й як результат: економічність й безпезка пересування на великі чи малі відстані. Відстуність проектного менеджеру відповідає їзді на старому автомобілі з карбюраторним двигуном.

Ми впевнені, що для створення сучасного продукту повинні використовуватись сучасні підходи й технології. Та чим складніше проект або продукт, тим більше компетенції потрібно для отримання очікуваного результату. Наша компетенція напрацьовувалась роками на виконанні комплексних задач.

Також дивіться інші матеріали
Напрямки роботи компанії Інноваційно Технічні Рішення

Напрямки роботи компанії "Інноваційно Технічні Рішення".

Розробка програмного забезпечення

Чому в Україні розробляється досить невелика кількість програмних продуктів на внутрішнє замовлення і яке в нас бачення цієї проблеми?

Автоматизація підприємств

Яким чином забезпечити зниження собівартості продукту, постійно збільшуючи чистий прибуток підприємства?

Управління проектами

Що таке управління проектами і чому його якість сильно впливає на кінцевий результат?